+48 535 811 534

Szukaj

O firmie

        Firma eWitaminy Sp. Z o.o. jest obecna na polskim rynku witamin, suplementów diety i naturalnych preparatów od 2012 r. Jesteśmy młodą firmą, skupioną na celu jakim jest dostarczenie klientowi wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem kanału e-commerce. Naszym celem jest rozpowszechniać świadomość związaną z ogólnie pojętym "zdrowym trybem życia"

Nadrzędnymi priorytetami działania oraz inspiracją do dalszego rozwoju jest najwyższa jakość produktów i przede wszystkim satysfakcja Klienta. Dlatego też nawiązaliśmy ścisłą współpracę z renomowanym amerykańskim producentem suplementów diety Puritan’s Pride. Firma ta istnieje od ponad 40 lat i do dnia dzisiejszego cieszy się nieprzeciętną popularnością wśród klientów rynku amerykańskiego.

Obecnie Puritan’s Pride proponuje swoim klientom najbardziej konkurencyjną zarówno cenowo, jak i jakościowo ofertę produktów. Doświadczenie, jakie firma zdobyła podczas wieloletniej sprzedaży bezpośredniej, pozwoliło profesjonalnie i kompleksowo przygotować odpowiedź na narastające potrzeby rynku. Dostawcami surowców do produktów Puritan’s Pride są najlepsze na świecie laboratoria rekomendowane przez potentatów w branży suplementów, które pracują m.in. pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków).

Jesteśmy obecnie autoryzowanym dystrybutorem firmy Puritan’s Pride a oferowane przez Nas produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy zwłaszcza w przypadku ich niedoboru.

Jesteś zainteresowany współpracą z Naszą firmą? Napisz do Nas Wyślij

Kontakt
  • eWitaminy Sp. z o.o.
    ul. Lwowska 31/101
    56-400 Oleśnica, Polska
  • +48 535 811 534
  • biuro@ewitaminy.pl
Napisz do Nas

Wyślij wiadomość